З початку війни запорізька поліція відреагувала на 33 тисячі повідомлень

За 32 дні широкомасштабного російського вторгнення поліція Запорізької області відреагувала на майже 33 тисячі повідомлень громадян.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Національної поліції у Запорізькій області.

У переважній більшості від заявників надходять повідомлення про підозрілих осіб і транспортні засоби, мародерів, інформація про виявлення маячків, міток, дронів та інші види правопорушень.

Кожного дня на спецлінію «102» надходить близько тисячі повідомлень про злочини та правопорушення у воєнний час. Поліцейські із залученням представників інших правоохоронних органів цілодобово забезпечують реагування на повідомлення громадян та надання відповідної допомоги.

У рамках посиленого режиму несення служби працівники поліції здійснюють заходи з підтримання безпеки громадян та порядку на вулицях міста. Вони запобігають протиправним проявам на території регіону, перевіряють підозрілі авто, чергують на блокпостах та охороняють стратегічні об’єкти інфраструктури.

Разом із представниками підрозділів територіальної оборони правоохоронці патрулюють вулиці міста та здійснюють превентивні заходи перевірки підозрілих осіб.

Поліцейські продовжують пильнувати за дотриманням громадянами обмежень у період комендантської години. Тут поліція вкотре зауважує про заборону перебування на вулицях та в інших громадських місцях, лише за винятком переміщення до укриттів під час сигналу тривоги. У такому випадку громадяни зобов’язані мати з собою документи, що посвідчують особу.

Також правоохоронці продовжують роботу з людьми, евакуйованими з місць проведення бойових дій і збройної агресії. Поліцейські супроводжують колони автотранспорту, які виїхали з небезпечних місць, а також інформують щодо подальшого транспортування залізничним транспортом до західних міст держави.

Вимушені переселенці, які вирішили залишитись в Запоріжжі, отримують консультації з приводу подальшого поселення та харчування.

До відома громадян, цілодобово працює поліцейська спецлінія «102». Також для надання інформації створений додатковий резервний номер колл-центру поліції Запорізької області – (050) 452-91-95.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info