Українська армія знищила корабель у Бердянську за допомогою агентів у кремлі

“Україна за допомогою агентурної розвідки, включаючи джерела в кремлі, отримує велику кількість інформації про наміри росії. Українцям вдалося проникнути у багато секторів російського військового, політичного та фінансового керівництва та використовувати добуту інформацію з великою користю”, – зазначив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці управління розвідки.

Одним із прикладів такої діяльності є нещодавній ракетний удар у Бердянську, внаслідок якого було знищено російський десантний корабель.

“Завдяки своїм розвідувальним можливостям, Україна влучила у потрібний момент, щоб завдати максимальної шкоди. “Ракета вдарила в той самий момент, коли до корабля підійшли бензовози та вантажівки з боєприпасами”, – сказав Кирило Буданов.

Нагадаємо, раніше голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко повідомив, що про розташування російського десантного корабля у Бердянську українські військові дізналися за допомогою сюжету на пропагандистському телеканалі.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info