Інженера Запорізької АЕС звільнили з роботи після заяви про створення “ради самоорганізації міста”

На Запорізькій АЕС звільнили іженера андрія шевчика, який очолив незаконну “раду самоорганізації міста”. Також йому повідомили про підозру у державній зраді.

Про це повідомляється у телеграм-каналі держпідприємства “Енергоатом” з посиланням на телеграм-канал “Енергодар”.

“​В меганасиченому інформаційному потоці загубилася новина про звільнення з посади провідного інженера з експлуатації устаткування атомної електростанції Служби головного технолога ВП «Запорізька АЕС» шевчика а. в.”, – йдеться у повідомленні.

“Як відомо, шевчик а.в. заявив про створення «ради самоорганізації міста» під його керівництвом. 28 березня Запорізька обласна прокуратура вручила посібнику рашистів підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України, – державна зрада, вчиненого в умовах воєнного стану.

Зрадників ніде не люблять. Тож або тюрма – від України, або ліквідація як свідка – від рашистів. Вибір є!”, – йдеться у повідомленні, яке переопублікувало “Енергоатом”.

Також вказується, що шевчика звільнили на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність», згідно з яким публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти неї, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, підтримка рішень держави-агресора та ворожих збройних формувань і співпраця з окупаційною адміністрацією держави-агресора тощо караються позбавленням волі з повною конфіскацією майна та права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10-ти до 15-ти років.

Нагадаємо, раніше у соцмережах з’явилося відео з заявою Шевчика:

Водночас міський голова Енергодара Дмитро Орлов тоді заявив: “Офіційно повідомляємо, що створена сьогодні так звана «народна рада» на чолі з Андрієм Володимировичем Шевчиком немає жодного відношення до юрисдикції України”.

Раніше “Енергоатом” публікував інформацію, що Андрій Шевчик – це енергодарський депутат від партії “ОП-ЗЖ”, який обіцяв окупантам швидко встановити в Енергодарі “руський мір” і вивісити “руські прапори”.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info