Як живе Василівка сьогодні – 29 березня

Як живе Василівка сьогодні – 29 березня.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Василівської територіальної громади. 

У громаді був проведений щоденний моніторинг цін на соціально значущі продукти харчування. Торгівлю, яка раніше здійснювалась на бульварі Центральному, перемістили на ринки Центральний та Покровський.

“Комунальні підприємства міста працюють в звичному режимі. Відновлено вуличне освітлення на вулицях міста Василівка”, – йдеться у повідомленні Василівської територіальної громади. 

Також зазначається, що евакуаційні рейси працюють за новою процедурою. В 11 кабінеті Василівської міської ради формуються списки мешканців громади для евакуації на автобусах і тих, хто бажає приєднатися до евакуаційної колони на власному приватному авто.

Магазин «Наш край» працює за безготівковим розрахунком. В магазині можна придбати хліб, олію, молочну продукцію, овочі, свіжозаморожені перепілки та крупи.

Тимчасово призупинено роботу волонтерів, які займалися купівлею та доставкою лікарських засобів із Запоріжжя до Василівки.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info