У Запорізькій облраді призупиняють діяльність “Опозиційного блоку”

У Запорізькій обласній раді призупинили діяльність фракції «Опозиційний блок» та створили з її вихідців депутатську групу “За Україну».

Про це повідомляється на сайті Запорізької облради.

Рішення ухвалили на засіданні фракції. Відповідні документи надали до виконавчого апарату обласної ради.

До складу нової групи увійшли 6 депутатів: А. Блоха, О. Кравчун, О. Крикун, С. Путря, М. Пастушенко та Л. Любім, яку уповноважено представляти новостворену групу.

Раніше стало відомо про призупинення діяльності у Запорізькій обласній раді фракції “ОП-ЗЖ”.

Нагадаємо, 19 березня Президент України підписав указ (№ 153\2022), яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України. Цим рішенням призупинили на період дії воєнного стану будь-яку діяльність в Україні політичних партій: “ОП-ЗЖ”, “Партія Шарія”, “Держава”, “Ліва опозиція”, “Прогресивна соціалістична партія України”, “Союз лівих сил”, “Соціалістична партія України”, “Соціалісти”, “Опозиційний блок”, “Наші” та “Блок Володимира Сальдо”.

Також 28 березня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт (№ 7172-1) про заборону проросійських партій.

У пояснювальній записці до документу вказується, що його мета – захистити незалежність і суверенітет України від політичних сил, діяльність яких має характер колабораціонізму і спрямована на повалення в Україні державного ладу.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info