У Запорізькому обласному театрі організували волонтерський штаб

З початком воєнних дій в запорізькому обласному музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара творчий колектив тимчасово змінив рід занять та розпочав виготовлення необхідних речей для військових.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Свою волонтерську діяльність працівники театру розпочали з того, що шукали дощовики для військових. Проте дощовики не вдалося знайти, тож волонтери вирішили шити їх самі.

У театрі також плетуть маскувальні сітки, шиють білизну та виробляють джгути. Наразі лише джгутів виготовляють близько тисячі за день.

Якщо з початку для виготовлення сіток використовували рибальські снасті, то зараз їх плетуть самі. Інформацію про те, як це робити працівники знайшли в інтернеті та навчили один одного.

Над виконанням військового замовлення у театрі працюють щодня. У процесі задіяні майже всі працівники закладу.

“Колектив театру працює настільки злагоджено, що сьогодні ми опанували нові професії. Поруч із творчими працівниками і працівниками виробничих цехів налагоджено виробництво балаклав, і багатьох предметів, які необхідні нашим воїнам. Ми дуже тісно співпрацюємо з волонтерами і представниками військовослужбовців” – зазначила заступниця директора обласного музично-драматичного театру ім. В. Магара Лариса Сізінцова.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info