З Мелітополя виїхала вже половина медиків – через шантаж окупантів

“Через напружену ситуацію з боку окупантів половина медперсоналу мелітопольських лікарень покинула місто”, – про це повідомляє міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

“Лікарі не витримають натиску та шантажу і полишають свої робочі місця. Сьогодні приблизно 40-50% лікарського персоналу поїхало з Мелітополя. Ця ситуація наближається до гуманітарної катастрофи”, – вказує Федоров.

Міський голова також зазначив, що вже третій день у місті відсутній повноцінний мобільний зв’язок та інтернет.

Також вчора російські військові не пропустили до Мелітополя конвой з гуманітарною допомогою із Запоріжжя.

“Внаслідок цього мелітопольці не зможуть отримати життєво важливі ліки та продукти й не зможуть евакуюватись з міста. Російські окупанти на чолі з Галиною Данильченко тримають мешканців у заручниках. Проте ми й надалі будемо намагатись відправляти гуманітарний конвой до Мелітополя, щоб мелітопольці змогли отримати допомогу”, – зазначає Федоров.

Міський голова додав: “Вчора пройшов черговий раунд переговорів між Україною і росією. Питання про окупований Мелітополь не підіймалось. Всі чітко розуміють, що наше місто було і залишиться українським. Колаборантам час збирати речі – місця у Мелітополі їм точно не буде“.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info