Запорізьким зоозахисникам потрібна допомога – переселенці покинули багато тварин

Запорізькі зоозахисники потребують допомоги у догляді за покинутими тваринами.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Зоозахисники стверджують, що проблема безпритульних тварин стала особливо актуальною під час воєнного стану. Люди евакуюються часто поспіхом і не завжди знаходять можливість потурбуватися про домашніх улюбленців та взяти їх із собою. Вже відомо про сотні кинутих тварин. Більшість з них приречена на загибель, адже, щоб вижити поза домом, вони не мають необхідних звичок.

“Допомогти покинутим тваринами намагаються зоозахисники. З початку війни притулок родини Лілії та Анатолія Мухіних в Запоріжжі надав допомогу понад десяти новим вихованцям. Власними зусиллями вони вже багато років годують, лікують надають прихисток майже 60 собакам і кішкам та щодня покинутих тварин стає більше. “, – зазначають у Запорізькій ОВА.

Можливості притулку родини Мухіних обмежені. Тому вони будуть раді будь-якій допомозі. Фінансову підтримку можна надати, переказавши гроші – номер карти 5168 7450 1652 9981, Лілія Мухіна.

Крім того, усі небайдужі можуть приходити та допомагати в догляді тварин: 099-613-28-88

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info