Безробітні переселенці можуть стати на облік у центрі зайнятості

Влада оприлюднила алгоритм дій для отримання допомоги з безробіття вимушеним переселенцям. 

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Громадяни можуть скористатися кількома способами подачі заяви з безробіття: через “Дію”, особисто в центрі зайнятості або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Для реєстрації в центрі зайнятості вимушеним переселенцям потрібно отримати довідку внутрішньо переміщеної особи. Для отримання довідки особа може звернутися із заявою до Центру надання адміністративних послуг або підрозділу з питань соціального захисту населення районних та міських державних адміністрацій.

Більш детально про заповнення заяв та перелік необхідних для реєстрації в службі зайнятості документів можна дізнатися за цим посиланням

Варто зазначити, реєстрація безробітного може припинитися, якщо людина без поважних причин не відвідує центр зайнятості протягом 30 робочих днів. Також припинення реєстрації безробітного відбувається в разі його відмови від виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану (деталі за посиланням).

Звернутись з додатковими запитаннями безробітні можуть за телефонами “Прямої лінії” Запорізького обласного центру зайнятості 061(236-14-71) та контакт-центру 0800-33-67-28.

Крім того, додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького обласного центру зайнятості за номером (061)233-11-47.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info