Окупанти вирішили покинути Чорнобильську АЕС

“Підтвердилася інформація, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з республікою білорусь. Наміри покинути ЧАЕС загарбники сьогодні зранку озвучували українському персоналу станції”, – заначають у держпідприємстві “Енергоатом”.

Про це повідомляється у телеграм-каналі підприємства.

“Підтвердилася й інформація про фортифікаційні споруди, окопи, які рашисти будували прямо в Рудому лісі – найзабрудненішому в усій Зоні відчуження. Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти”, – додають у Енергоатомі.

Також є дані про те, що наразі формується для руху в бік білорусі ще й колона військових рф, які тримали в облозі місто Славутич. На самій ЧАЕС ще залишається невелика кількість рашистів.

О 17:40 “Енергоатом” опублікував інформацію, що окупанти склали і підписали «Акт приёма и передачи охраны Чернобыльской атомной электростанции» – цим остаточно підтверджуючи наміри покинути станцію.

У акті засвідчено, що «Претензий со стороны администрации охраняемого объекта в отношении войск национальной гвардии российской федерации не имеется».

“Виявляється, понад п’ять тижнів окупанти станцію «охороняли», та ще й так добре, що жодних дорікань. Хоч бери та дякуй…”, – додають у “Енергоатомі”.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info