Дистанційні заняття запорізьких школярів перериватимуть під час тривоги

З 30 березня у Запоріжжі поновили дистанційне навчання у школах, гімназіях, училищах та вишах. Педагоги будуть враховувати нові реалії, тож у разі тривоги заняття перериватимуть, аби учні могли сховатися в укриття.

Про це йдеться на сайті Запорізької міської ради.

Аби не навантажувати дітей, у школах скасували домашнє завдання. Водночас найбільше уваги вчителі приділяють саме тим предметам, які у майбутньому знадобляться під час вступу.

Також для учнів розробили гнучкий графік роботи, щоб під час тривоги вони могли сховатися у безпечне місце. Вчителі мають змогу викладати дистанційно зі зручного для них місця. Також, за бажанням, вони можуть приходити до школи.

У Запорізькій міськраді зазначають, що загалом уроки в школах викладають дистанційно з перервами вже майже два роки, однак навчання зараз як ніколи потрібне, адже воно відволікає дітей від війни — так вважають і педагогічні працівники, і батьки школярів. А діти у свою чергу також відзначають, що скучили за спілкуванням і за улюбленими предметами.

Нагадаємо, що цього року держава скасувала у школах ДПА та ЗНО. Випускники отримають свідоцтво без іспитів, однак під час вступу до вишу їм доведеться складати тест.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info