Окупанти грабують мелітопольські комунальні підприємства

“Окупанти продовжують грабувати комунальні підприємства Мелітополя. Вчора вкрали всю техніку КП «Чистота»”, – повідомляє міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Відповідна інформація оприлюднена на його фейсбук-сторінці.

“Деякі старші по будинках співпрацюють з окупантами – складають списки квартир, де ніхто не проживає, та списки квартир, в яких проживають військові та посадовці. Попереджаю, що за колаборацію з ворогом передбачена кримінальна відповідальність відповідно до законодавства України”, – додає Федоров.

Також за словами міського голови, у Мелітополі всі без винятку директори шкільних і дошкільних закладів написали заяви про звільнення в знак протесту проти співпраці з окупантами.

Наостанок Федоров додав, що на базі Запорізької обласної військової адміністрації почала працювати гаряча телефонна лінія для людей, у яких російські окупанти викрали рідних та близьких. Номер телефону – 0800 503508.

Для родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки, ЮНІСЕФ разом із Мінсоцполітики розпочали програму грошової допомоги.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info