Вчора запорізькі захисники знищили 32 окупанта, ще 38 – поранили

Інформація від ЗСУ: вчора запорізькі захисники знищили 32 окупанта, ще 38 – поранили. Також бійці знищили 2 бронетранспортери, 2 танки, 7 автомобілів та 2 реактивні системи залпового вогню «Град».

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Згідно з інформацією від запорізьких військових, обстановка довкола міста Запоріжжя та у Запорізькій області залишається напруженою, але контрольованою. Противник проводить спроби просування у напрямках населених пунктів Гуляйполе, Запоріжжя, Кам’янське, але успіху не має.

Російські окупанти продовжують здійснювати артобстріли місцевої інфраструктури та доріг в Оріхові та кількох інших населених пунктах Пологівського району.

Так, внаслідок обстрілів у Пологах горіли два житлові будинки та надвірна споруда на загальній площі 158 кв.м. Рятувальники загасили пожежу. Жертв та постраждалих немає.

У Пологах також тимчасово не працює відділок поліції. Під егідою міської ради створюються народні дружини для боротьби з мародерами. Запорізька обласна військова адміністрація закликає місцевих чоловіків виходити на патрулювання вулиць.

У Мелітополі майже катастрофа з медичним персоналом місцевих лікарень. Працівники не витримують тиску та шантажу з боку тимчасової окупаційної влади та військ, масово покидають територію міста. Приблизно 40-50% лікарського персоналу виїхало.

Крім того, директори мелітопольських закладів середньої освіти міста написали заяви на звільнення на знак небажання співпрацювати з окупантами.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info