У Пологах окупанти замінували територію лікарні

В місті Пологи військовослужбовці збройних сил рф захопили та замінували внутрішню територію центральної районної лікарні.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці Генеральний штаб ЗСУ.

“Персонал і хворих попередили про заборону повертатись до лікарні. В приміщенні лікарні залишились поранені окупанти”, – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Військові також вказали, що ворог продовжує зазнавати втрат, які приховує. 

Так, з 24 лютого представники військового командування збройних сил рф лише двічі оголошували втрати особового складу угрупування військ, що веде бойові дії на території нашої держави.

Не зважаючи на так звану “офіційну” російську статистику періодично стає відомо про втрати окремих частин і підрозділів окупантів. 

“За наявною інформацією, втрати 20-ї мотострілецької дивізії (Камишин, Волгоградська область) 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу, зокрема: 33-го, 255-го, 294-го мотострілецьких полків, які повернулись в пункти постійної дислокації, склали до 40% особового складу, озброєння та військової техніки. Як наслідок – значна частина військовослужбовців, яким пощастило повернутися, намагається звільнитися”, – йдеться у повідомленні ЗСУ.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info