Інформація щодо вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 5 квітня, станом на 8.00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

Російська федерація продовжує збройну агресію проти України, обстрілюючи мирні села та містечка в Пологівському районі нашої області. Цивільну інфраструктуру населених пунктів Мала Токмачка, Оріхів окупанти обстрілюють ледь не щодня.  Руйнувань зазнають багато будинків, магазинів тощо.

Рятувальники ДСНС ліквідували пожежу у Школі мистецтв села Інженерне Пологівського району. Внаслідок обстрілів російськими окупантами загорілося горище закладу. 

Надійшла також інформація про те, що чоловікам тимчасово окупованого Мелітополя надсилають фейкові повістки на службу окупантам у так званій “народній міліції”.

Крім того, російські військові намагаються підключати в місті російський інтернет.

У тимчасово окупованому місті Пологи окупанти захопили та замінували внутрішню територію центральної районної лікарні. Медичному персоналу та пацієнтам заборонили повертатись до закладу. Цікаво, що в приміщенні лікарні залишились поранені російські військові.

Станом на вечір 4 квітня та ранок 5 квітня 2022 року підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили 24 окупантів, шість  бойових броньованих машин, п’ять автомобілів,  п’ять військовослужбовців рф  – поранили. 

“Окрім того, захоплено одну бойову броньовану машину, знищено станцію супутникового зв’язку та ворожий склад боєприпасів в районі населеного  пункту Старомлинівка”, – повідомив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.  

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info