Плани окупантів щодо “російського навчання” у школах Мелітополя провалилися

“Завдяки чіткій позиції директорів мелітопольських шкіл про те, що Мелітополь – це українське місто, плани окупантів зі старту навчального процесу за російською освітньою системою з 4 квітня провалилися”, – повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

Про це він вчора повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. 

Зокрема мер зазначив, що окупанти під дулом автомата намагалися схилити співробітників освіти на свій бік, взяли в полон 4-х директорів шкіл та начальника управління освіти.  Проте навіть такі нелюдські та жахливі методи їм не допомогли – директори написали заяви про звільнення.

Нагадаємо, раніше Іван Федоров повідомляв,  що окупанти ходили по школах, дитячих садках і схиляли вчителів, вихователів дитсадків розпочати освітній процес за якоюсь незрозумілою російською програмою.

Нині Іван Федоров повідомив, що згідно з розпорядженням голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха канікули в школах офіційно продовжуються до 1 травня.

Крім того, мер Мелітополя повідомив, що окупанти масово грабують місцевих підприємців та фермерів, і тим самим знищують перспективи розвитку економіки на нашій території. Колаборанти вивозять із Обільного до Криму свої виробництва.

“Дії російських окупантів показують, що вони самі розуміють, що їхнє перебування на території Мелітополя та Мелітопольського району є тимчасовим”, – написав Федоров.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info