Сьогодні у Запорізькій області погодили гуманітарні коридори з Маріуполя, Бердянська та Токмака

Сьогодні у Запорізькій області погодили низку гуманітарних коридорів.

Про це повідомила на фейсбук-сторінці міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Зокрема, 5 квітня погодили гуманітарні коридори з Маріуполя, Бердянська і Токмака.

Маріуполь-Запоріжжя 

З Маріуполя до Запоріжжя мешканці можуть виїхати на власному транспорті.

Попри обіцянки свого керівництва,  окупаційні війська нікому не дають проїхати до Маріуполя. Окупанти заблокували представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста у місті Мангуш. Після перемовин вночі їх звільнили та відправили в сторону Запоріжжя.

Бердянськ-Запоріжжя 

З Бердянська до Запоріжжя мешканці можуть виїхати на власному транспорті. 

Також з міста Мангуш до Бердянська прямує 7 автобусів у супроводі Міжнародного Комітету Червоного Хреста, які зберуть у місті людей для евакуації до міста Запоріжжя.

Крім цього, на блокпості у Василівці зараз чекають на проїзд 15 автобусів для евакуації людей з Бердянська. Після проїзду цієї колони автобусів, з міста Запоріжжя планується відправка додаткових автобусів по маршруту до Бердянська.

Токмак-Запоріжжя

З міста Запоріжжя до 10.00 планується відправка автобусів для евакуації з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, раніше т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомляв, що за 20 днів до Запоріжжя приїхало понад 65 тисяч осіб. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info