У Василівці налагоджується робота ринків

Асортимент продовольчих товарів на ринках Василівки стає більшим. 

Про це повідомила на фейсбук-сторінці Василівська територіальна громада. 

“Все більше підприємців повертаються на свої робочі місця і готові забезпечити жителів громади необхідною продукцією. На прилавках є все зі споживчого кошику”, – повідомила Василівська територіальна громада. 

Зокрема, у Василівці нині продають: крупи, макарони, борошно, бройлери, м’ясо свинини, рибу, овочі, фрукти, молочну продукцію, яйця, олію, напої, ковбаси (домашнього виробництва та магазинні), цукерки, печиво, чай, каву, мед, зерно, насіння для посіву, отруту для гризунів. 

Ба більше, вказують, що речовий ринок теж працює. 

Зазначається, що ціни щодня змінюються – залежно від поставок. Серед підприємців є ті, які мають можливість розраховувати не готівкою, а переказом з карти на карту. 

Ризикуючи власним життям, підприємці здійснюють закупівлю, перевозять продукцію крізь блокпости і реалізують у Василівці. Завдяки підприємцям ринок Василівщини забезпечений всім необхідним, а економіка громади не стоїть на місці”, – йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що у Василівці працює 2 офіційних ринки – Центральний та Покровський. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info