У Запоріжжі міська влада консультує як виїхати за кордон з дитиною

Важлива інформація для запоріжців, які хочуть вивезти дітей за межі України. Міська влада Запоріжжя консультує, хто може супроводжувати дітей для виїзду за кордон під час воєнного стану.

Про це повідомляє у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.  

Зокрема, супроводжувати можуть: один з батьків, бабуся, дідусь, повнолітній брат чи сестра, мачуха, вітчим, якщо вони звільнені від військової служби та мобілізації та мають відповідні підтверджуючі документи.

Також опікун чи піклувальник, один або обоє прийомних батьків, батьки-вихователі – так само за наявності підтверджуючих документів.  

Щоб отримати додаткову необхідну інформацію та допомогу, можна звернутися до служби у справах дітей міської ради за адресою: вул. Зелінського, буд. 3, каб. 21.

Телефон служби: 708-48-09 

Або надіслати заяву та відповідні документи на електронну пошту служби: 

ssd_zmr@ukr.net

Нагадаємо, за оцінкою ООН станом на кінець березня, 4,5 мільйона український дітей стали переселенцями. З них 2,5 мільйона стали переселенцями всередині України, ще 2 мільйони – були переміщені за кордон у якості біженців. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info