В “АТБ” заявили, що не торгують гуманітаркою

Мережа супермаркетів “АТБ” спростовує інформацію про торгівлю гуманітарною допомогою.

Про це написав у своєму телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

“Останнім часом багато хто з вас звернувся до мене з проханням розібратися з інформацією про те, що у магазинах «АТБ» торгують гуманітарною допомогою, яка надійшла з Польщі. Ми надіслали відповідний офіційний запит керівництву мережі «АТБ» у Запоріжжі”, – написав т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Він повідомив, що представники мережі надали оперативну відповідь з цього питання. У ній йдеться про те, що на полицях магазинів «АТБ» у Запоріжжі дійсно з’явилися консерви «Туристичні», вироблені у Польщі. 

Однак вони не є гуманітарною допомогою. 

Консерви було придбано ТОВ «АТБ-Маркет» на підставі укладених договорів для безперебійного забезпечення населення продуктами в умовах воєнного часу.  

В умовах війни, коли неможливо оперативно закупити продукцію в  упаковці з написами українською мовою, торгівельні мережі мають право реалізовувати продукти харчування, в упаковках з інформацією, викладеною недержавною мовою.   

Анатолій Куртєв також додав до допису повну відповідь від “АТБ”:

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info