Інформація щодо вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 11 квітня, станом на 8.00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляє у телеграм-каналі Запорізька обласна військова адміністрація. 

Обстановка у Запорізькій області  – без істотних змін. Станом на вечір 10 квітня та ранок 11 квітня підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили: 17 окупантів, 1 танк, 4 бойові броньовані машини, 5 автомобілів. Ще 5 окупантів поранили. 

Поблизу Гуляйполя ворог наніс удар авіаційною ракетою Х-29 класу «повітря-земля», яка призначена для знищення залізобетонних споруд, мостів, посадкових смуг та кораблів. 

Чернігівська громада перебуває в окупації. Тут  почався політичний тиск на службовців, волонтерів, тих хто відмовився співпрацювати з окупаційною владою. З кожним з них окупаційна адміністрація проводила бесіду. Чинний  голова Чернігівської селищної ради відмовився співпрацювати з окупаційною владою та виїхав з смт Чернігівка. Окупанти розшукують воїнів АТО/ООС.

Також окупанти продовжують мародерити по всій тимчасово окупованій території області, а награбоване  везуть у напрямку тимчасово окупованого Криму. За інформацією з Чернігівської громади, окупанти вивозять майно  з хат, ночують у будинках місцевих мешканців. Багато цивільних через те вимушені виїхати до Запоріжжя.

“Зберігаймо спокій і тримаємо оборону, витісняючи ворожі війська на окремих напрямках у Запорізькій області. Підтримуємо наших захисників та захисниць”, – зазначив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.    

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info