Сьогодні у Запорізькій області погодили гуманітарні коридори з Маріуполя, Бердянська, Токмака та Енергодара

Сьогодні у Запорізькій області погодили низку гуманітарних коридорів.

Про це повідомила на фейсбук-сторінці міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Зокрема, 12 квітня погодили гуманітарні коридори з Маріуполя, Бердянська, Токмака та Енергодара. 

Маріуполь – Запоріжжя 

З Маріуполя до Запоріжжя мешканці можуть виїхати на власному транспорті.

Евакуація з міст Запорізької області:

– Бердянськ – Запоріжжя;

– Токмак – Запоріжжя (Місце зборів: вул. Шевченка, 5);

– Енергодар – Запоріжжя (Місце збору автомобілів оголосить місцева влада).

Евакуація з міст Запорізької області відбуватиметься на власному транспорті. Також на блокпості в місті Василівка чекають пропуску автобуси, відправлені із Запоріжжя.

Вчора з Маріуполя та Бердянська на власному транспорті та автобусах для евакуації до Запоріжжя доїхали 3854 людини. З них 556 маріупольців та 3298 мешканців міст Запорізької області (Пологи, Василівка, Бердянськ та Мелітополь).

Також вчора ввечері Ірина Верещук повідомляла, що третій день поспіль окупанти порушують домовленості щодо забезпечення проїзду колони автобусів із Запоріжжя для евакуації людей з Бердянська, Токмака й Енергодара. Вони тримають їх на блокпості у Василівці.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info