Окупанти обіцяють працівникам Запорізької АЕС більші зарплати – але це брехня

“Окупаційна влада Енергодара обіцяє працівникам Запорізької АЕС подвійне підвищення зарплатні після переходу станції до відома російської державної корпорації “росатом”. Оскільки зарплатня російських атомників нібито більша, ніж в українських.

Про це повідомляється у телеграм-каналі “Енергоатому”.

Втім за твердженням представників українського держпідприємства “Енергоатом” вказані обіцянки – це “повна маячня”. Адже насправді середня заробітна плата на Запорізькій АЕС та в “Енергоатомі” у 1,5 рази вища, ніж у “росатомі”.

Варто зазначити, працівникам Запорізької АЕС нещодавно також встановили надбавку до зарплат – у розмірі 20%. Таке рішення ухвалили для підтримки персоналу Запорізької АЕС та членів їхніх сімей, які мешкають в окупованому Енергодарі.

В “Енергоатомі” вказують, що надбавка нараховуватиметься усім працівникам Запорізької АЕС з 4 березня 2022 року – д дня захоплення станції та початку окупації міста-супутника Енергодар. Виплати відбудуться одноразово у день звільнення станції від окупантів.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info