СБУ зловило Медведчука

Співробітники СБУ зловили українського нардепа та кума путіна – Віктора Медведчука.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Служби безпеки України.

Силовики опублікували фото, на якому Медведчук вже у наручниках. Також на ньому українська військова форма, за допомогою якої він намагався замаскуватися.

Затримання Медведчука прокоментував голова СБУ Іван Баканов:

“Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування… Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти!”

Також на затримання Медведчука відреагував Президент України Володимир Зеленський:

“Медведчук ховався 48 днів і нарешті спробував втекти за межі нашої держави… Вважаю особливо цинічним з його боку використовувати військову форму. Намагався так замаскуватися. Ось такий вояка, ось такий патріот. Якщо Медведчук сам обрав для себе військову форму, він підпадає під правила воєнного часу – пропоную російській федерації обміняти цього вашого хлопця – на наших хлопців і наших дівчат, які зараз у російському полоні. Тож зараз дуже важливо, щоб наші правоохоронні органи та військові розглянули таку можливість”.

Нагадаємо, ще до війни суд відправив Віктора Медведчука під домашній арешт у справі щодо незаконної закупівлі вугілля через окуповані території.

Вже після початку війни правоохоронці встановили, що Медведчук залишив свій дім. Після цього нардепа оголосили в міжнародний розшук, а суд дозволив взяти його під варту.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info