У Мелітополі окупанти сплали дитячі вишиванки і вкрали пенсії

Окупанти увірвалися до відділення “Укрпошти” в Мелітополі та вкрали готівку для виплати пенсій. Приблизно половина пенсіонерів міста отримує виплати саме готівкою. Наводку для викрадення грошей окупантам дала Галина Данильченко – самопроголошена мерка Мелітополя.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міського голови Мелітополя Івана Федорова.

Окупанти також залізли у дитячий садочок “Ластівка” та спалили дитячі вишиванки:

“Перше завдання, яке поставили окупанти у нашому новому дитсадку “Ластівка” – це спалити вишиванки, у яких дітей одягали на свята. Напевно у окупантів не існує інших задач, окрім як спалити дитячі вишиванки”, – зазначає Федоров.

Окупанти декларують, що почали освітній процес у школах. Але Федоров вказує, що у школах майже немає учнів, а дитсадки порожні. Міський голова подякував батькам, що вони не роблять з дітей заручників.

Федоров також зазначає, що окупанти лякають дітей, кажуть, що ті хто не прийдуть до шкіл, не отримають атестатів.

“Це чергова брехня і залякування окупантів. На сьогодні в навчальних закладах українська влада оголосила канікули до 1 травня. Після цього будуть розробляти подальший план дій”, – вказав міський голова.

Окупанти також продовжують затримувати активістів, які відстоюють інтереси України. Під дулом автомата їх змушують записувати відео.

Через погодні умови до Мелітополя не можуть доставити гуманітарну допомогу. Але за словами Івана Федорова, українська влада знайшла можливість доставки адресних продуктових наборів. Продукти доставлять тим жителям, які їх потребують. Адресна доставка також допоможе убезпечити допомогу від розкрадання російськими окупантами.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info