У Запоріжжі з великих заводів не працює тільки “Дніпроспецсталь” та “Запоріжтрансформатор”

З 17 великих заводів у Запоріжжі вже запрацювало 15. Не працюють тільки “Дніпроспецсталь” та “Запоріжтрансформатор“.

Про це стало відомо з інтерв’ю голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха журналістам “Суспільне Запоріжжя”.

“Запорізькі підприємства мають проблеми з логістикою, оскільки раніше експортно-імпортні операції відбувалися через порти Чорного моря. Тож у такому обсязі, як раніше, підприємства працювати не можуть, але вони відновилися у тому обсязі, щоб була можливість працювати через залізницю”, – зазначає голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

За словами Старуха, зараз не працюють “Дніпроспецсталь” та “Запоріжтрасформатор”. Останнє підприємство зупинилося ще до війни – з інших причин.

Також голова області додав, що підприємство “Мотор Січ” не зупинялося, а, наприклад, “Запоріжсталь” відновило свою роботу.

“Стосовно надходжень до бюджету. Через окупацію 3 з 5 районів Запорізької області, і відповідно зменшення врожаю та кількості робочих підприємств – бюджет отримає менше податків. Ми напевно втратимо десь до 2/3 надходжень до бюджету і зможемо закрити тільки мінімальні потреби. В області зупинене все будівництво, окрім будівництва оборонних споруд. Цією війною ми відкинуті десь на 20 років розвитку назад“, – зазначив Старух.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info