Запоріжців попереджають про інтернет-шахраїв, що наживаються на війні

“У Запоріжжі продовжують орудувати шахраї, які намагаються нажитися на війні. Зараз у соціальній мережі «Фейсбук» масово розповсюджуються фейкові друковані листівки начебто від імені командира шостого окремого стрілецького батальйону”, – зазначає т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

“У листівках пишуть про потреби цього підрозділу. Також там вказано контактні дані та номер картки «начебто волонтера», який збирає допомогу. Насправді батальйон про таку допомогу не просить, а викладена у листівці інформація є недостовірною. Тому будьте обережні і не надсилайте гроші шахраям. Якщо хочете допомогти нашим воїнам, то користуйтеся лише перевіреними джерелами інформації”, – додає Куртєв.

Голова міста окремо зазначив, що нині є висока ймовірність того, що окупанти активізують свої дії для того, щоб просунутися до Запоріжжя. Окрім того, на всій території Запорізького краю зберігається серйозна загроза нанесення ракетних ударів по об’єктах як військової, так і цивільної інфраструктури.

Тож міська влад просить не ігнорувати сирени, а обов’язково йти до безпечних місць під час сповіщень про тривогу. Також слід дотримуватися світломаскування.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info