В Мелітополі колаборанти почали розбірки один з одним

“Окупанти в Мелітополі починають “жерти” і полювати один на одного. Причина цього –  розподіл грошей“, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

За словами Федорова, тиждень тому затримали першого мелітопольського колаборанта – Олександра Фалько. І от нещодавно стало відомо про таку ж участь вже наступного колаборанта – депутата Мелітопольської міської ради від “Оппоблоку” Сергія Золоторьова.

Також міський голова зазначив, що співпрацею з окупантами займаються деякі старші по будинках і квартальні. Вони доповідають самопроголошеній мерці Мелітополя Галині Дальченко – з яких квартир і будинків виїхали мешканці.

Водночас працівники освітньої сфери не пішли на співпрацю з окупантами. Жоден директор школи і завідувач дитсадка Мелітополя не захотів мати з ними справу. Тож окупанти на ці посади призначають співробітників коледжу, яким керує колаборантка Олена Шапурова.

“Ще один колаборант Сигута намагається відновити навчальний процес в Мелітопольському районі. Але у селі Костянтинівка його чекало розчарування. Бо усі вчителі вимкнули свої телефони і не прийшли до нього на нараду. І навіть казкові обіцянки про підвищення зарплати у два рази цьому не зарадили”, – зазначає Федоров.

Також він додав, що до мелітопольських лікарень вдалося доставити життєво важливі медикаменти, зокрема, препарати крові.

Крім того, найближчим часом освітянам, соцпрацівникам та іншим співробітникам бюджетної сфери виплатять зарплати за квітень.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info