Військовий госпіталь у Запоріжжі прикрасять патріотичним муралом

Запорізькі художники-волонтери вирішили прикрасити міський військовий госпіталь, щоб підняти настрій українських захисників та медиків.

Про це йдеться на сайті Запорізької міської ради.

Художники прикрашають стіни шпиталю муралом у вигляді мапи України. Коли мапу розфарбують, кожен охочий український захисник може залишити побажання на місці області, звідки він родом.

Крім того, на сусідніх стінах мають зобразити герб та соняшник. А під ними – мотиваційні гасла з відомих пісень українських гуртів.

Мурал розфарбовують спеціальними водоемульсійними фарбами на акриловій основі, які не вигорають та довго тримають колір. Втілювати творчий проєкт у життя розпочали кілька днів тому. Разом із дизайнерами розробили авторські ескізи. Нині ж переносять малюнок на стіну.

Також художники планують у майбутньому намалювати мурал на фасаді госпіталю. Проте зараз більш доречно було прикрасити його всередині. Митці обіцяють закінчити роботу до кінця тижня.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info