У Бердянську новий колаборант – він став керівником поліції

Інформація від українських військових: колишній заступник начальника поліції Бердянська Костянтин Безруков перейшов на бік ворога та співпрацює з окупантами. Він за згодою очолив поліцію в окупованому Бердянську.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Сил оборони Запорізького краю.

У Чернігівці (Бердянський район) депутатка селищної ради оголосила себе в.о. мера міста від окупантів, з якими співпрацює. Російські пропагандисти записали відео зі з зрадницею, на якому вона дякує окупантам, а окупанти роздають гуманітарну допомогу. Зазначене відео показують на телебаченні Дагестану.

Також російські окупанти продовжують викрадати людей. Так, у тій же Чернігівці окупанти забирають чоловіків та хлопців, котрі були в АТО та ТрО. Також погрожують родичам АТОвців, зафіксований випадок коли забрали тата одного із хлопців.

Водночас запорізькі захисники продовжують ліквідовувати російських військових. Вчора вони знищили 11 окупантів, ще 17 – поранили. Також українські військові знищили 13 одиниць автомобільної техніки, склад боєприпасів та склад паливно-мастильних матеріалів.

Водночас загроза активізації окупантів для просування до Запоріжжя залишається високою. Ворог продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру на території області.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info