Запорізька влада призупинила реєстрацію жінок на виїзд до Італії, бо назбирала вже 900 заявок

Сьогодні т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв оголосив, що є можливість відправити запорізьких жінок з дітьми на безкоштовне перебування до міста Пінето (Італія, регіон Абруццо). Також повідомив про формування групи з бажаючих виїхати. Вім приймати заявки на виїзд вже припинили.

Про це повідомив у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

“Повідомляємо, що прийом заявок на виїзд до італійського міста Пінето для жінок з дітьми, призупинено”, – написав Куртєв близько 14.40.  Він вказав, що першу групу бажаючих вже сформували. Загалом влада отримала понад 900 заявок. 

“Ми обов’язково повідомимо про старт формування другої групи, як тільки надійде відповідна інформація з італійської сторони”, – додав Анатолій Куртєв. 

Нагадаємо, раніше вказувалося, що запорізька влада провела переговори з італійською стороною і домовилася про можливість перебування жінкок з дітьми у місті Пінето. Йшлося про трансфер з кордону України до пункту призначення, безкоштовне проживання в готелі (одна кімната на родину) та безкоштовне харчування.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info