Інформація про роботу Запорізької АЕС – 20 квітня

Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі держпідприємства “Енергоатом”.

Поточна потужність енергоблоків Запорізької АЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів України.

У “Енергоатомі” зазначають, що Запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчику та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан знаходиться в межах норми.

Нагадаємо, раніше “Енергоатом” повідомляв, що окупанти намагаються переманити працівників Запорізької АЕС, щоб ті працювали у системі російської компанії “росатом”.

Днями ж державне підприємство “Енергоатом” повідомило, що запропонувало застосувати індивідуальні санкції проти фізичних осіб – громадян рф, які брали та беруть участь у захопленні Запорізької АЕС. До відповідного списку включено керівників росатома й осіб, котрі безпосередньо перебували чи перебувають на захопленій станції.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info