Ни Запоріжжі окупанти викрадають людей – куди звертатися по допомогу

У Запорізькій області зафіксували щонайменше 155 фактів викрадення цивільних осіб військами рф. Обласна влада радить, що робити у таких випадках.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

Зокрема, у разі викрадення рідні та близькі можуть зателефонувати на “гарячу лінію” – 0800-503-508.  Вона працює при Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Під час дзвінка потрібно повідомити обставини викрадення, а також дані про людину: прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, телефони рідних або близьких. 

Важливим є оперативне інформування. 

“Влада вчиняє всі дії, щоб наші люди опинились в безпеці. Однак є обставини, коли близькі люди не повідомляють про взяття в заручники окупаційними військами їх рідних, що ставить їх життя під загрозу. Нагадую, щоб ваші рідні та близькі особи мали можливість потрапити в списки на обміни (наразі відбуваються, – ред.) потрібно повідомити на “гарячу лінію” обласної військової адміністрації”, – розповів секретар комісії із забезпечення дотримання норм міжнародного гуманітарного права Євген Коваленко.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info