Окупанти намагаються просуватися на напрямку Гуляйполя – потрапляють під удари української армії

На напрямку Гуляйполя противник намагається просуватися, втім масованого наступу не сталося, – повідомив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу.

“На напрямку Гуляйполя противник намагається просуватися, але попри свої анонси, запевнення і повідомлення про «масивний наступ» і подібне, масованого наступу не сталося.

Противник обережно просувається вперед окремими ротними тактичними групами — це 100 людей з технікою — і потрапляють під удари наших авіації, артилерії і наземних сил, які ведуть там активну маневровну оборону”, – зазначив Олексій Арестович.

Він також повідомив щодо ситуації у Маріуполі. Зокрема йдуть бої в районі заводу Азовсталь і в деяких інших районах. Противнику там нелегко, він зазнає величезних втрат.

“Сьогодні, нагадую, анонсований гуманітарний коридор із Маріуполя і я закликаю усіх, хто чує мене і може почути, скористатися цією можливістю по максимуму, наскільки це можливо!”, – сказав Арестович. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info