Росія через невдачі на фронті почала “чистки” керівників так званої “ЛНР” – розвідка

Українська розвідка: на фоні невдач на фронті росія розпочала “чистки” керівників так званої “ЛНР”.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

За отриманою українськими розвідниками інформацією, “міністр внутрішніх справ ЛНР” Корнет Ігор Олександрович (29.04.1973 р.н.), заарештований співробітниками ФСБ росії. На теперішній час він утримується в слідчому ізоляторі в Ростові на Дону.

Арешт “міністра внутрішніх справ ЛНР” викликав негативну реакцію з боку силових структур та політичного керівництва так званої “республіки” – вони оцінюють це як початок змін у силовому блоці квазідержави. Однак, з боку голови “ЛНР” прикладаються всі зусилля для звільнення Корнета з-під арешту та відновлення на посаді.

“Таким чином, “чистки” в політичному керівництві у так званій “ЛНР” свідчать про визнання москвою неспроможності виконувати поставлені завдання діючими керівниками “ЛНР” в умовах ведення війни з Україною. 

За рахунок кадрових змін та залякування керівництва квазіреспубліки, росія намагається у максимально зжаті строки налагодити ефективну роботу по мобілізації людського ресурсу на тимчасово окупованих територіях Луганської області для швидкого заміщення втрат в частинах і підрозділах 2 АК російських окупаційних військ та продовження ведення бойових дій проти України”, – повідомила розвідка. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info