У Запоріжжі продовжує працювати громадський транспорт

У Запоріжжі продовжує працювати громадський транспорт. Зокрема 20 квітня електротранспорт буде перевозити пасажирів з 7.00 до 19.00. Виняток – трамвайний маршрут №14, який працює з 6.00 до 19.00.
Про це повідомив у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
“Важливо! Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто о 19.00 більшість громадського транспорту має знаходитися вже не на лінії, а у місцях, де зберігається рухомий склад”, – зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
Отже, працюватимуть наступні тролейбусні маршрути:
№ 3 «4-й Південний мкрн. — вул. Піщана»;
№ 8 «Завод «Запоріжкабель» — Сімферопольське шосе»;
№ 9 «БК «ЗАЛК» – вул. Сєдова»;
№ 11 «вул. Сєдова — Арматурний завод»;
№ 14 «Сімферопольське шосе — Набережна»;
№ 17 «вул. Сєдова — Бородінський мкрн.».
Трамвайні маршрути:
№ 3 «Вокзал Запоріжжя І – Запоріжжя Ліве»;
№10 «Майдан Волі – М’ясокомбінат»;
№12 «Майдан Волі – Зелений Яр»;
№ 14 «Автострадна – Запоріжцирк»;
№15 «Майдан Волі – Шевченківський жмс»;
№16 «Вокзал Запоріжжя І – Павло-Кічкас».
До Шевченківського району перевезення продовжує здійснюватись тролейбусами з автономним ходом з 4-го Південного мікрорайону.
Маршрутки перевозитимуть пасажирів з 7.00 до 19.00.
Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info