На окупованих територіях Запорізької області ворог планує провести примусову “мобілізацію”

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області ворог планує провести “мобілізацію” чоловіків. Проведення злочинної мобілізації окупанти хочуть здійснити після так званих “референдумів”.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

“Псевдореферендуми на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей мають на меті оголошення примусової «мобілізації». Після її проведення російське ФСБ планує кинути «мобілізованих» українців на найгарячіші ділянки фронту на штурм позицій ЗСУ під контролем загороджувальних загонів”, – повідомили українські розвідники.  

Додатково сьогодні радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович під час брифінгу зазначив: окупанти розуміють, що попереду у них оборона майже тисячокілометрової ділянки фронту.  Вони розуміють, що вони не здатні будуть утримати цю територію військовим шляхом, саме тому йде підготовка до так званих “референдумів” та “мобілізації”.

“Наші шановні співвітчизники, якщо вас намагаються мобілізувати в російські окупаційні війська, то виходи у вас три:

– Ховатися, як дивно це не звучало б;

– Покидати території, доки це можливо;

– Якщо вас призвуть — переходьте на наш бік зі зброєю в руках і ви станете героями для нас, які змогли зробити свій складний вибір у складних обставинах. Будемо разом розвертатися і бити ворога”, – сказав Арестович.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info