У Мелітополі окупанти захопили краєзнавчий музей

У Мелітополі окупанти захопили краєзнавчий музей.

Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація. 

“Надходить інформація про те, що військові рф захопили Мелітопольський міський краєзнавчий музей. Колаборанти вказали росіянам місце, де зберігається скіфське золото, що було виявлено археологами у 50-х роках минулого сторіччя”, – повідомили вчора у Запорізькій ОВА. 

Сьогодні ж додали, що окупанти знайшли “виправдання” захопленню музею – розповсюджують брехню, що нібито врятували скіфське золото, яке експонувалося в музеї, від колишніх працівників закладу. Мовляв, ті хотіли вивезти його за межі країни. 

Нагадаємо, на початку березня окупанти розграбували музей-заповідник “Садиба Попова”, розташований у Василівці (Запорізька область). Тоді стало відомо, що російські війська вкрали з музею унітаз. 

Я не знаю нащо він їм. Але сьогодні орки, грабуючи “Садибу Попова”, разом з пилами та шуруповертом, вкрали й мармуровий унітаз часів графів Попових”, – написав тоді у фейсбуці директор Департаменту культури та інформаційної політики Запорізької ОВА Владислав Мороко.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info