ДБР перевіряє 11 тисяч росіян, які заїхали в Україну перед масштабним вторгненням

ДБР перевіряє понад 11 тисяч громадян рф, які заїхали перед війною в Україну та вчасно не покинули її територію.
Про це повідомив директор ДБР Олексій Сухачов в інтерв’ю інформаційному агентству «Українські новини».
“З 1 грудня 2021 року до 23 лютого 2022 року на територію України заїхало понад 11 тисяч громадян рф, які вчасно не покинули нашу країну. Тому ми зараз спільно з СБУ та Нацполіцією проводимо великий обсяг роботи щодо визначення місця знаходження цих громадян з подальшим проведенням відповідних фільтраційних заходів”, – розповів директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов.
Зі слів Сухачова, бюро проводить заходи “щодо встановлення осіб, які сприяють чи сприяли спецслужбам росії”.
Взагалі, крім злочинів, які розслідувалися Держбюро до війни, сьогодні також з’явилися нові справи, у тому числі пов’язані з військовою агресією росії. Вони стосуються насамперед державної зради з боку суб’єктів ДБР: суддів, правоохоронців, військовослужбовців, окремих народних депутатів, інших посадових осіб.
“Наприклад, мер та депутати Ізюмської міськради, які перейшли на бік ворога. Такі провадження є і їх досить багато”, – повідомив очільник Державного бюро розслідувань.
Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info