Мер Енергодара керуватиме містом із Запоріжжя

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов відтепер працює у Запоріжжі.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

В Запорізькій ОВА зазначають, що таке рішення прийняли з метою сталого функціонування легітимно обраної влади м. Енергодар.

“Дислокація голови громади в обласному центрі дозволить ефективніше керувати Енергодаром під час військового стану та приймати управлінські рішення на благо кожного його жителя, оскільки більшість організаційних процесів можна реалізувати дистанційно завдяки цифровізації”, – наголошують в обласній військовій адміністрації

Переміщення було викликано тиском на місцеву владу на окупованих територіях. 

“Ситуація у місті напружена, бо майже 2 місяці територія міста знаходиться під окупацією. Шалений тиск здійснюється на органи місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств та директорів шкіл. Тиск посилюється з кожним днем”, – повідомив Дмитро Орлов, міський голова Енергодара.

Нагадаємо, в Енергодарі інженер Запорізької АЕС Андрій Шевчик очолив незаконну “раду самоорганізації міста”. Після цього його звільнили з підприємства, а силовики відкрили кримінальне провадження.

Зокрема повідомлялося, що 28 березня Запорізька обласна прокуратура вручила Шевчику підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України, – державна зрада, вчиненого в умовах воєнного стану.

Нещодавно Андрієві Шевчику правоохоронці оголосили другу підозру – у колабораційний діяльності (ч.5 ст. 111-1 КК України). 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info