У Запорізькій області окупанти не хочуть іти в бій, бо їх обманули з “кримським сценарієм”

У Запорізькій області окупанти не хочуть іти в бій, бо їх обманули з “кримським сценарієм”.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

Так, з причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів збройних сил рф в окупованій Федорівці Запорізької області, – повідомила українська розвідка.  

Зокрема росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях.

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за «кримським сценарієм». Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

“Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів увезли в невідомому напрямку. До місця несення служби вони не повернулись”, – вказали розвідники. 

Також розвідка повідомила, що неподалік від Чорнобаївки буряти перестрілялися з чеченціями, бо не змогли поділити награбоване й так само не хочуть іти в наступ. В інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info