В Україні понад 400 підприємств переїхали до безпечних регіонів

В Україні триває програма з переміщення виробництв на безпечну територію. Нині понад 400 підприємств вже переїхали, а 216 з них вже відновили свою роботу на новому місці.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Міністерства економіки України. 

Тобто вони зберегли свої потужності, перевезли трудові колективи, налагодили діяльність на новому місці розташування”, – пояснили в Міністерстві економіки. 

Ще для близько 500 підприємств вже підібрані майданчики, зараз вони знаходяться на різних стадіях транспортування (“Укрзалізницею”, “Укрпоштою”, або власними ресурсами (з компенсацією).

Найчастіше прихисток дають Закарпатська, Львівська та Чернівецька області. Також активно, але трохи рідше бізнес переміщується до Тернопільської та Івано-Франківської областей”, – вказали у Міністерстві економіки України. 

Для того, аби усі учасники процесу релокації могли вільно контактувати один з одним, запущена платформа цифрової взаємодії. Вона доступна за посиланням https://auction.e-tender.ua/#/register

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info