Окупанти крадуть на Запоріжжі сільськогосподарське обладнання, зерно і будівельні матеріали

Окупанти викрали 27 одиниць сільськогосподарської техніки з  дилерського центру “John Deere” у Мелітополі.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю. 

Загалом окупанти викрали сільгосптехніки на суму близько $5 млн. Завдяки GPS на техніці вдалося з’ясувати, що її доставили до Чечні. Для викрадення використовували, у тому числі, російський військовий транспорт.

Росіяни не змогли увімкнути крадені українські комбайни, бо українські фермери їх заблокували дистанційно.

Також, крадуть зерно та везуть його до Криму.

У своїх телеграм-каналах росіяни поширюють фейк, нібито фермери Запорізької області самі продають зерно в рф і, зокрема, в Крим. 

“Натомість реальна картина виглядає геть інакше: зерно чесних трударів краю окупаційна влада або краде, або купує за двічі меншими цінами, змушуючи фермерів до такої угоди під дулами автоматів”, – зазначають у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Крім того, в місті Пологи російські злочинці викрали автомобілі “Пежо-Боксер”,  який належить Пологівському відділеню швидкої медичної допомоги, та “ЗАЗ-11022” місцевого жителя.

В с. Пологи, Пологівського району російські дикуни незаконно заволоділи автомобілем “Лада-Ларгус”, який належить ТОВ “Політехніка”.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info