Окупанти підвели до Мелітополя свій інтернет

Окупанти підвели до Мелітополя російський інтернет. Найближчим часом будуть намагатися переключити на нього все місто, – повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.  

Про це він розповів в ефірі єдиного телемарафону 2 травня. 

“Вже традиційно український зв’язок у місті відключають, коли збираються мітинги, протести. Або ж коли рашисти роблять якість військові операції чи через місто проходить велика кількість військової техніки – щоб місцеві жителі не знімали і не передавали цю інформацію. Зокрема зв’язку не було позавчора, більше 8 годин. На сьогодні мобільний зв’язок є, інтернет є. 

Але також рашисти вже підвели до міста Мелітополя свій російський інтернет. Це не можна назвати загальною мережею, це можна назвати саме російським інтернетом, тому що він повністю блокує всю демократію, яка є в загальносвітовий мережі. Тому найближчим часом вони будуть намагатися переключити все місто Мелітополь на свій урізаний рашистський інтернет”, – заявив Іван Федоров.

На початку квітня Федоров повідомляв, що до окупованого Мелітополя росіяни почали проводити із Криму свою лінію інтернету.

Мер також поінформував щодо ситуації із захопленням Мелітопольського краєзнавчого музею, де зберігалося скіфське золото, виявлене археологами у 50-х роках минулого сторіччя.

“Окупанти змогли добратися до фондів краєзнавчого музею. Його основна цінність – це скіфське золото. 2 дні тому вони привезли з Криму якогось експерта, який проводить зараз оцінку наших фондів, скіфського золота і по неофіційній інформації готують їх до перевезення чи то до Криму, чи до російської федерації”, – повідомив Іван Федоров. 

Нагадаємо, наприкінці квітня стало відомо, що окупанти захопити Мелітопольський краєзнавчий музей.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info