Російському генералу, який брав участь у захопленні Запорізької АЕС, повідомили про підозру

Генерал-майору, заступнику начальника головного управління національної гвардії рф по Краснодарському краю українські силовики заочно повідомили про підозру – за статтею про порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

За даними слідства, на початку березня 2022 року підозрюваний наказав здійснити силове захоплення інфраструктури міста Енергодар та Запорізької АЕС. 

“Він безпосередньо, як командир, взяв участь разом із двома батальйонно-тактичними групами збройних сил та національної гвардії рф у захопленні міста та атомного підприємства. Внаслідок ворожої атаки загинуло 4 громадянина України, зруйновано технологічно важливі мережі та комунікації”, – зазначили правоохоронці.

Йдеться про Домбровського Олексія Юрійовича. У державному підприємстві “Енергоатом” раніше зазначали, що саме цей окупант віддавав команди обстрілювати атомну станцію та жилі квартали Енергодара.

Нагадаємо, силовики оголосили підозру у колабораційній діяльності депутату з Енергодара – зокрема Андрію Шевчику. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info