Окупанти вже відібрали в аграріїв близько 400 тисяч тонн зерна

Із тимчасово захоплених територій у Запорізькій, Херсонській, Донецькій та Луганській областях окупанти вивезли сукупно близько 400 тисяч тонн зерна.

Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«На тимчасово окупованих територіях було залишено близько 1,3 мільйона тонн зернових. Вони, перш за все, потрібні для забезпечення щоденної продовольчої безпеки. Тобто, харчування українців, які там живуть і виконання необхідних весняно-польових робіт. Жодних стратегічних запасів там не було. Втім ми маємо вже підтвердження, що з кожного регіону – з Запорізької, Херсонської, Донецької, Луганської областей, з кожної близько 100 тисяч тонн зерна вивезено», – сказав перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Нагадаємо, на сільськогосподарському підприємстві у місті Кам’янка-Дніпровська Запорізької області окупанти викрали понад 60 тонн пшениці, які вивезли на вантажному транспорті, що належить підприємству. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info