У Бердянську окупанти призначають на посади в “мерії” двірників та слюсарів

У Запорізькій обласній військовій адміністрації розповіли про ситуацію в тимчасово окупованому Бердянську. 

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької ОВА. 

“За даними офіційної міської влади, у Бердянську не перейшов на бік окупанта жоден керівник бюджетної установи чи комунального підприємства. Жоден з керівників міської влади не працює у так званій “мєрії города”, – йдеться у повідомленні. 

Створена ж окупантами фейкова «нова влада» міста складається із двірників, комірників, прибиральників, слюсарів та інших спеціалістів «широкого профілю».

Нагадаємо, раніше у Бердянську «виконувачем обов’язків мера» назвався Олександр Сауленко, який згодом отримав провадження від силовиків за колабораційну діяльність. 

Запорізька поліція повідомляла, що зрадник погодився на співпрацю з окупантами, підписав наказ про створення міського незаконного органу виконавчої влади – «мерії» і почав організовувати загальне керівництво. Зокрема й влаштовувати на роботу бажаючих. 

Наприкінці квітня Запорізька обласна військова адміністрація поінформувала, що Сауленко обрав собі “заступника” – ним став Микита Самойленко, який раніше працював двірником в КП «БердянськЕкоТранс».

Самойленко обійняв посаду заступника так званого мера щодо питань архітектури. Повідомлялося, що він за вказівкою Сауленка займався підготовкою пам’ятних місць міста до святкування 9 травня – прикрашав клумби, фарбував бордюри.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info