У Запоріжжі СБУ знайшло чоловіка, який поширив відео ракетного удару по місту

У Запоріжжі СБУ знайшло чоловіка, який вирішив поширити відео ракетного удару по місту. 

Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація. 

Повідомляється, що чоловік зафільмував наслідки ракетного обстрілу Запоріжжя. Після цього відео одразу з’явилось у телеграм-каналах, у тому числі й проросійських. 

Чоловік не врахував той факт, що ворог використовує такі дані для коригування вогню та підтвердження знищення об’єктів інфраструктури України.

Сам він сказав, що лише зараз усвідомив, що зробив:

“26 квітня цього року я став свідком ракетного обстрілу одного з об’єктів міста Запоріжжя. Зняв це на мобільний телефон. Хотів демотивувати своїх друзів та знайомих, щоб вони не поверталися до Запоріжжя, бо тут небезпечно, прилітають ракети. Це відео я відправив цим знайомим, близьким людям. Через певний час воно з’явилося на одному з телеграм-каналів, проросійських. Зараз закликаю, якщо ви стали свідком  такої події, у жодному разі не знімайте це, не відправляйте нікуди, тому що таким чином відбувається коригування вогню ворожими солдатами. Прохаю вас, не повторюйте тих дій, які вчинив я” – сказав чоловік. 

 

Нагадаємо, силовики закликають допомагати українським військовим – надсилати відомості про дислокацію сил ворога, на офіційні канали: 

чат-бот СБУt.me/stop_russian_war_bot

партнерський додаток «Bachu.info»bit.ly/3KQNPjW, який передає дані, навіть якщо у вас тимчасово немає інтернету.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info