У Мелітополі окупанти хочуть розікрасти гроші, які мешканці платять за комуналку, – мер

У Мелітополі загарбники намагаються відкрити рахунки для місцевих комунальних підприємств в російському банку, щоб потім розкрадати кошти, які мелітопольці сплачують за комуналку. 

Про це у Фейсбуці повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

За словами очільника міста, окупанти захопили одне з відділень українського “Ощадбанку” і на його базі планують створити відділення російського банку. В ньому планують відкрити нові рахунки для комунальних підприємств.

“Роблять це для того, щоб обдурити наших мешканців та вкрасти їхні гроші, які вони платитимуть за комунальні послуги. Схема буде виглядати таким чином: платіжки за комунальні послуги будуть приходити з новими рахунками, прийматимуть платіжки у російському банку. З цих рахунків окупантами, колаборантами кошти будуть розкрадатися”, – каже Федоров.

У підтвердження щодо підготовки окупантів до розкрадання коштів він навів приклад призначення “очільником” місцевого “Водоканалу” колаборанта Юрія Онищука, відомого крадія.

“Усі добре його пам’ятають за його схемою зі створенням різних ТОВ у Мелітополі, які просто обкрадали жителів міста Мелітополя, не надаючи, не постачаючи жодних комунальних послуг”, – сказав мер міста.

Тому, він закликав мелітопольців не сплачувати кошти на нові російські рахунки. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info