Вчителі школи на Мелітопольщині не пішли на співпрацю з окупантами – звільнилися усім колективом

В селі Воскресенка Мелітопольського району місцеві вчителі, незважаючи на тиск окупантів та колаборантів, відмовилися співпрацювати з ворогом. Вони звільнилися з роботи всім колективом. 

Про це у Фейсбуці повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Нині школа в селі Воскресенка зачинена. 

Нагадаємо, у Мелітополі директорка промислово-економічного фахового коледжу Олена Шапурова надала загарбникам згоду очолити незаконно створений орган освіти.

31 березня вона організувала проведення загальних зборів керівників шкіл та повідомила присутнім про свою нову посаду – “керівника міського відділу освіти”. На зустрічі псевдопосадовиця вимагала від директорів учбових закладів організувати освітній процес за програмою країни-агресора. 

Нині ж слідчі відділу поліції №2 Запорізького районного управління поліції оголосили їй підозру за статтею про колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Фото ілюстративне.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info